Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzerie Lublin. Nasz ranking 10 najlepszych pizzerii

Utworzony przez Judi, 15 lutego 2015 r. o 12:01 Powrót do artykułu
to tekst sponsorowany, u szewca dobre zarty a oczki to moze bylo dobre ale 10 lat temu, teraz syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jedliście w Ugryź Przegryź na miasteczku? Slyszalam sporo dobrych słow na temat ich pizzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bardzo polecam pizzę z restauracji Pesto (ul. Legionowa). Rewelacyjne, cienkie ciasto, pyszne składniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspominam pizze przy kinie Wyzwoleniu (z kapstą np) lub przy Saskim,stało się w długiej kolejce,a smakowała nieziemsko.Tyle,że to już historia,teraz jest całe mnóstwo pizzerii tyle,że tamte były niepowtarzalne!
Oj ja też pamiętam te pizze, to był klimat. Chodziłam tam z mamą. Szkoda, że to co dobre, niestety szybko się kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mamy , najlepsza:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiam z Planety ,zawsze jestem zadowolony ,może dostawa nie jest szybka ale to pewnie przez to , że dużo ludzi tam zamawia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pyszna włoska pizza to tyko w Aventino na Starym Mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bardzo polecam pizzę z restauracji Pesto (ul. Legionowa). Rewelacyjne, cienkie ciasto, pyszne składniki
Popieram. Niepozorny lokal gdzieś w bocznej ulicy Racławickich, ale pizze i inne dania włoskie mają świetne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjna pizza tylko w Wytwórni Pizzy na Jutrzenki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz mówię TYLKO ENCE PENCE!!!!!Z KAPRYSOWEJ  
Faktycznie, w Lublinie chyba obecnie najsmaczniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czesto zamawiam z restauracji Szkatuła przy ul Narutowicza Sa tam 2 pizze w cenie 30,70zł do tego 2 sosy gratis dają bardzo duzą ilość składników.Polecam spróbować nie pożałujecie Damian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to spróbujcie w Jakubowicach konińskich  niedawno otworzona PYSZNA pizze tam maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam IVO Italian na ZIelonej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIUSEPPE TO -PSZEPRASZAM ALE TO JUŻ NIE TO.ZAPOMNIJCIE O KULTULARNEJ OBSŁUDZE I SUPER JEDZENI.WŁAŚCIĆEL MA WSZYSTKO GŁĘBOKO.BYLIŚMY DUŻĄ GRUPĄ STAŁYMI BYWALCAMI  ALE ORDYNARNE ZACHOWNIE  I BRAK KULTURY WOBEC GOŚCI Z FRANCJI PRZELAŁ CZARĘ GORYCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TEGO CO SŁYSZŁEM NAJLEPSZ PIZZA JEST PRZY UL. SPADOCHRONIARZY W GARAŻACH JA TAM NIE BYŁE ALE PODOBNO PIEC  OPALANY DREW. LUDZIE Z PASJĄ . NAPISZCIE COŚ O TYM MIEJSCU PODOBNO PIZZA  NAJLEPSZA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytwórnia Pizzy jest debeściak.... Skąd mam numer? Siara mi dał. Dwie trzydziestki z trzema na Jana Sawy. Proszę o rabat next tajm. Czirs!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby dopiero mi polecono, jeszcze nie jadłem, ale idźcie do Dominium. Świetny lokal mają, gdzie czytam, to ludzie chwalą. Chcemy iść z dziećmi, a faktycznie brakuje w mieście lokali, które mają porządny kącik dla maluchów. A przecież to dla klientów istotne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (21 kwietnia 2015 o godzinie 18:28) Z TEGO CO SŁYSZŁEM NAJLEPSZ PIZZA JEST PRZY UL. SPADOCHRONIARZY W GARAŻACH JA TAM NIE BYŁE ALE PODOBNO PIEC OPALANY DREW. LUDZIE Z PASJĄ . NAPISZCIE COŚ O TYM MIEJSCU PODOBNO PIZZA NAJLEPSZA -------------------------------------------------------------------------------------- To chyba chodzi o AL NERO z tym, że to jest na Weteranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominium - to nie pizzeria to fast food. To zależy co kto lubi czy włoską pizze czy takie polskie zapiekanki pizzo podwodne...lub pizze americanna. Nie krytykuje bo każdy ma prawo co innego lubić...zgodzę się, że ktoś może uważać za pizze typ polski nie włoski ja preferuje te włoskie i pizzeria Il Rifugio mi odpowiada choć jeszcze wszystkich z tej strony nie testowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dominium nie ma mrożonegoc ciasta, robi się ją ręcznie, to , że szybko, to nie znaczy, że to fast foodt typu McDonald ! Jestem byłym pracownikiem, ale mogę polecićz czystym sumieniem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...